A sikeres vendéglátók és szállásadók szakmai lapja

Ügyfélszolgálati telefonszámunk: +36/20-42-300-42
E-mail: info@ujmedia.eu vagy üzenhet a weblapról

Keresés

Karrier

HIRDETÉSSZERVEZŐ MUNKATÁRS

CÉGÜNKRŐL

Több mint 20 éves múltra visszatekintő, stabilan jelen lévő hazai lapkiadó cég vagyunk.

Elkötelezettek amellett, hogy vállalkozói közönségünknek megbízható, naprakész információkat biztosítsunk, segítve őket a piaci kihívások és hatósági elvárások kezelésében.

FELADATOK

  • Potenciális hirdetők felkutatása és kapcsolatépítés
  • Testreszabott ajánlatok készítése a marketingosztállyal közösen
  • Érdeklődők magas szintű kiszolgálása
  • Együttműködések kialakítása hirdetőkkel, reklám ügynökségekkel
  • Szoros együttműködés a tördelőszerkesztővel
  • Adminisztratív feladatok hatékony ellátása

ELVÁRÁSOK

  • Saját számítógép és internetkapcsolat
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Számlaképesség (vállalkozói jogviszony)

AMIT KÍNÁLUNK

  • Rugalmas munkaidő, de a napi elköteleződés szükséges
  • Hosszú távú karrierlehetőség
  • Munka arányos bérezés
  • Személyre szabott betanítás, folyamatos továbbképzés és egy támogató csapat

Már rendelkezel meglévő kapcsolatokkal a hirdetésszervezés területén, esetleg képes vagy ezeket önállóan kialakítani, és igazak rád a következők: kitartás, a szorgalom és a lelkiismeretes munkavégzés, akkor jelentkezz, mert itt a helyed.

Amennyiben felkeltettük érdeklődésed és készen állsz a szakmai kihívásokra, várjuk jelentkezésed a következő űrlapon keresztül

szakmai kiadványaink